День Довкілля

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів Новоміської ОТГ, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, та розпорядження сільського голови Новоміської сільської ради №5 від 13.03.2017 р. з метою належної підготовки до Великодніх свят.

З 13 березня до 13 квітня 2017 року проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 1 квітня 2017 року – День довкілля.
          Усі  школи , які належать Новоміській ОТГ  взяли участь у прибиранні придорожніх  доріг , подвір'їв шкіл і всієї території яка належить громаді .