«Через поле, через гай, йде до діток святий Миколай».

У святі взяли участь учні 5-9 класів і учні 2 класу. Учениця 7 класу Мартикляс  Вікторія ознайомила учнів з історією виникнення свята  , Мураль Назарій гарно зіграв роль святого Миколая.Дійові особи: Ангели-Катинська Вікторія і Чмуневич Сніжана, Антипко-Антох Олег, Чортик –Катинський Назар. Учні 2 класу гарно декламували вірші і співали частушки про святого Миколая. Допомогла провести свято класний керівник 5 класу Димінська Галина Михайлівна. Під час свята прозвучали пісні: «Ой хто, хто Миколая любить», «Миколай, Миколай ти до нас завітай».Всі присутні отримали подарунки від ТзОВ «Норлбік Агрі» за,  що щиро вдячні.