Екскурсійна поїздка в м.Львів

Є місця, де сучасне легко сплітається з минулим. Саме таким місцем можна вважати Львів, адже його самобутність та оригінальність створили певний ідеальний образ міста-музею, де знаходиться безліч пам'яток культури України.

У суботу, 02 грудня 2017року, учні четвертого класу ЗСШ І-ІІ ступенів села Чижки у супроводі вчителя Фаль Галини Богданівни та місцевого пароха отця Володимира Нестера, вирушили до Львова, щоб насолодитись чудовою програмою розважальних заходів.

Весела компанія дружньо вирушила в цирк на виставу «Слон та сильні люди». Дитячі очі світились від радості побачити карколомні трюки повітряних акробатів, клоунів, дресерованих собачок та слонихи Майї.

У залі з тьмяним світлом, яскравими декораціями, артистами, тваринками, чарівною музикою, діти відчули себе так, немов потрапили в казку.

Для деяких маленьких глядачів цей похід у цирк був першим у житті. Тому й не дивно, що всі залишились у захваті від побаченого та надовго запам'ятали цю поїздку.

Сьогодні, у важких для кожного час, є мало людей, які стараються допомогти іншим. Але ці слова не про нашого отця Володимира Нестера, який з радістю допоможе та відгукнеться на будь-яке прохання.

У дні, коли дорослі та малі чекають на дива, завдякуючи о. Володимиру і відбулася поїздка-екскурсія у Львів.

Учні та батьки четвертого класу висловлюють щиру подяку Вам, отче. Напередодні свята Миколая бажаємо міцного здоров'я,Божого благословення та щедрих подарунків від Миколая.