Година спілкування «СНІД- смертельна загроза людству»

Життя кожній людині дається один раз. І нам, людям, треба прожити його так, щоб не змарнувати цей безцінний скарб.«Життя-лише мить» , - мається на увазі людей, яким був поставлений діагноз ВІЛ/СНІД. Саме такими словами вчитель четвертого класу Фаль Галина Богданівна розпочала годину спілкування на тему: «СНІД- смертельна загроза людству», до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

На грудях кожного четвертокласника майоріла червона стрічка, яка символізує ставлення до цієї хвороби.

Учні перелянули відеоролик про жахливу хворобу  «ВІЛ/СНІД – передбачати, уникати, не захворіти».

З цікавістю проходила рольова гра «Я говорю –НІ!». Кожен четвертокласник розробив пам*ятку «Настав час дій».

На закінчення години спілкування всі разом об*єдналися,тримаючи в руках червону стрічку і голосно  промовляючи – НІ!!!!