Хресна дорога у ЗСШ І-ІІІ ст. с.Нове Місто

12 квітня 2017 р.  у ЗСШ І-ІІІ ст. с. Нове Місто відбулася урочиста Хресна дорога, яку підготувала вчитель-класовод 3 класу Мачишин Т.М. разом з учнями класу. На виховну справу був запрошений    о. Кирило Малетич.

Тривають дні Великого посту… Це час молитви, роздумів, покаяння. Час, коли кожен із нас має можливість виблагати у Господа відпущення своїх гріхів і достойно причаститися Святих Христових Таїн. Час богослужінь, що спонукають до глибоких роздумів над терпінням Ісуса Христа, – час Хресної дороги.

Мабуть, найзаповітнішою мрією кожного християнина у дні Великого посту є бажання пройтися шляхом від дому Пилата до гори Голгофи, що поблизу Єрусалиму, для того, щоб якомога глибше усвідомити, пережити та відчути страждання Сина Божого. Оскільки не кожен особисто може відвідати це місце терпіння, Церква закликає нас духовно пережити 12 умовних стацій, котрі також нагадують нам події сивої давнини та наші щоденні терпіння.