Історія школи

За переказами старожилів існує інформація, що приміщення двокласної початкової школи було розташоване в центрі села на городі покійної Копиляк Ганни .У 1945році школу було спалено. З 1946 року школу було перенесено у будинок польського пана Страви, якого було виселено . У 1949 році до даного приміщення добудували ще чотири кімнати , матеріали для якого було взято із розбитої колгоспної стайні.

Будівництво нового приміщення школи було розпочато у 1963р. Через два роки учні розпочали навчання у новому чотирикласному приміщенні.

З 1949р. по 1952 рік директором школи  була п.Гера Катерина Тихонівна.

З 1952р. по1954 Буряк Іван Васильович, Гель Степан Антонович , Богдан Федорович Шатинський,

з 1954р. по 1960р. Селедець Федір Михайлович ,

з 1960-1963р.  Рябокінь  Іван Архипович , а з 1963 Яворський Іван Петрович з 1969р. по 1991р. Кеба Володимир Михайлович.

З 1991р.і по даний час Лапицький Ігор Осипович.

У 1992 році один корпус школи було передано репресованим , а з 1996 року початкову школу було перенесено у колишню колгоспну контору, що дало змогу усунути двозмінне навчання.

На даний час діти навчаються у трьох пристосованих під школу приміщеннях.