Зустріч з жителями громади щодо співпраці в рамках проекту "Ковбойки. Український дикий захід"

Дата: 14.02.2019 16:54
Кількість переглядів: 99

Сьогодні у приміщенні сільської ради відбулася зустріч з жителями громади щодо можливого їх залучення до співпраці у проекті "Ковбойки. український дикий захід". Згідно з проектом, для потреб місцевого Туристичного кластера а також з метою розвитку самозайнятості мешканців громади та збвльшення їх доходу, буде здійсненно комплекс заходів. Тому для реалізації цих завдань ми запрошуємо мешканців Новоміської ОТГ до створення та розвитку бізнес ініціатив. На зустрічі зокрема обговорювались питання розвитку тепличного та бджолярського напряму.