Створення школи місцевого економічного розвитку

Дата: 17.03.2019 14:50
Кількість переглядів: 110

В рамках проекту "Ковбойки. Український дикий захід" у с. Нове Місто створюється  школа місцевого  економічного розвитку.  Школа МЕР покликана надавати мешканцям ОТГ та підприємцям, що працюватимуть на його території необхідні знання та навички для забезпечення якісних товарів та послуг у рамках туристичного кластера.Наразі  навчання проходять у приміщенні ЗСШ I-III ст с. Нове Місто та вкючають і необмежуються такими напрямами : економічний розвиток громади, бізнес планування, мясо - молочне скотарство, зелений сільський туризм,овочівництво,крафтове сироваріння. Але вже цього місяця розпочалися ремонтні роботи у приміщенні, де надалі будуть проходити навчання та буде знаходитись школа місцевого економічного розвитку.