припинила діяльність, увійшла до складу Добромильської громади

Вітаємо з перемогою !

Дата: 02.11.2020 23:03

Вітаємо з перемогою !

Шановний Петро Петрович !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого обрання на високу і відповідальну посаду - голови Добромильської ОТГ !

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов"язків . Нехай життя завжди дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів . Нехай здійсняться Ваші задуми . Віримо , що Ваша життєва позиція , професіоналізм та мужність сприятимуть розвитку громади.

Бажаємо , щоб поруч з Вами завжди йшли віра і надія , оптимізм і впевненість сил та натхнення .

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує успіх, розуміння та підтримка колег і одноумців , а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Переконані , що Ваші професійні якості , досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди запорукою інтересів громади.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста людська принадність, доброта, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу усім, хто потребує її.

Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров"я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім"я розквіту громади!

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

З повагою жителі громади !