Дата: від до Скинути

Зустріч з жителями громади щодо співпраці в рамках проекту "Ковбойки. Український дикий захід"

Сьогодні у приміщенні сільської ради відбулася зустріч з жителями громади щодо можливого їх залучення до співпраці у проекті "Ковбойки. український дикий захід". Згідно з проектом, для потреб місцевого Туристичного кластера а також з метою розвитку самозайнятості мешканців громади та збвльшення їх доходу, буде здійсненно комплекс заходів. Тому для реалізації цих завдань ми запрошуємо мешканців Новоміської ОТГ до створення та розвитку бізнес ініціатив. На зустрічі зокрема обговорювались питання розвитку тепличного та бджолярського напряму.

16:54 14.02.2019

Консультація Міністра юстиції України на тему: "Хто має право на отримання податкової пільги".

Пане Міністре! Я мати-одиначка, виховую двох малолітніх дітей. Працюю на 0,5 ставки у маленькому підприємстві. Отримую мінімальну заробітну плату. Більше доходів немає. Скажіть будь ласка, чи маю я право на податкову пільгу? Дякую!

11:27 29.01.2019

Запрошення до участі у проекті «Ковбойки – Український Дикий Захід»

Для реалізації завдань проекту ми запрошуємо мешканців Новоміської ОТГ до створення та розвитку бізнес-ініціатив. Однією з форм реалізації господарської діяльності буде КООПЕРАТИВ, установчі збори якого відбудуться 10 лютого 2019 року. Час та місце установчих зборів узгодять між собою бажаючі стати засновниками кооперативу. Більше інформації ви отримаєте на загальних зборах села які відбудуться 21.01.2019 о 13:00 в с. Нижня Вовча та 15:00 в с. Болозів

15:50 18.01.2019

Мінімальна заробітна плата 2019

Нвоміська сільська рада закликає суб`єктів господарювання  дотримуватися встановлених законом вимог щодо забезпечення гарантованого державою рівня оплати праці. Згідно ЗУ Про Державний бюджет України на 2019 рік розмір мінімальної заробітної плати складає 4173 грн.

16:34 28.12.2018

Свято Урожаю в с. Нове Місто

У с. Нове Місто 8 вересня 2018 року о 14 год. відбудеться свято урожаю. Запрошуємо усіх бажаючих. Для найменших гостів свята буде працювати дитяче атракційне містечко "Юність. З програмою містечка можна ознайомитись за посиланням https://www.facebook.com/atrakcionu.unist.lviv

13:58 31.08.2018