«По Україні з краю в край ходить святий Миколай»

З приходом зими, коли випав сніг, усі перебувають в очікуванні дива. Особливо малеча мріє потрапити в чарівну казку й зустрітися з Чудотворцем Миколаєм.

18 грудня 2017 року гості ЗСШ І-ІІ ступенів села Чижки мали змогу побувати на заворожуючому святі-казці «По Україні з краю в край ходить святий Миколай», яке підготували вчитель 4 класу Фаль Галина Богданівна та муз.керівник Біда Любомир Михайлович.

Чекаючи на прихід Святого Миколая, діти розповідали вірші про Святого, співали пісні, пританцьовуючи. Особливо всім сподобалась зустріч із казковими героями: Ябідою( Свіжинський В.), Лінню( Нестер Д.), Двійкою(Мельник Н.), Чортиком( Дякон М.), ляльками (Мельник Ю., Чернецька М., Кулик С.). З піднятим настроєм та бурними оплесками гості зустріли Машку (Нестер С.) із її захоплюючим танцем

Розв'язкою свята став прихід Святого Миколая у супроводі двох ангелів-помічників(Кулик С., Мамчак А.), які привіталися з присутніми, висловили свої побажання усім і обдарували учнів школи щедрими подарунками .

На обличчях присутніх та малечі відчувалося доброта, щирість, милосердя та любов, які є символом даного свята.

Учасники та гості свята надовго залишаться з хорошим настроєм від святкової казки.