Про відзначення Року Йосипа Сліпого

17  листопада 2017 року у 5-9 класах ( класні керівники Підганяк М.Я.,Баран Н.В.,Купчак Л.Я.) була проведена тематична виховна година «Йосип Сліпий – український патріот, церковний і культурний діяч», метою якої було ознайомлення учнів з роллю патріарха Йосипа Сліпого у державотворенні України та формуванні національної ідентичності українського народу.

Учні 8-9 кл. підготували виступи: «Нескорений подвижник», «Життя як подвиг», «Духовний провідник української нації», класні керівники підготували для учнів презентацію «Хресна дорога патріарха».

На цій годині спілкування вихованці торкнулися найвищих моральних цінностей – дієвого патріотизму, милосердя, почуття людської гідності, нескореності духу.

У школі були проведені  уроки Християнської  етики у 1-9 класах присвячені  125-річчю від дня народження Йосипа Сліпого.

17 листопада учнями 5-9 класів відбувся перегляд фільму  «Йосип Сліпий» .