Свято Гідності

20.11.2017р. в ЗСШ 1-2 ст. с. Чижки під керівництвом вчителів Мудрої Г.І. та Фаль Г.Б. була проведена загальношкільна лінійка «Революція гідності: ми маємо памятати»,  яка розпочалася виконанням Гімну України.

Із хвилюванням та болем у серці присутні слухали вірші та пісні, народжені трагічними подіями в Україні.

Сумом та жалем було пронизане музичне оформлення заходу. Відчути тривогу трагедії допомогли відеоролики.

Завершилась лінійка вшануванням памяті Герою хвилиною мовчання.

Учні, вчителі низько схилили голови перед людьми різного віку, яких було вбито в мирний час 21 століття.

Слава Україні! Героям Слава!

Свято Гідності у ЗСШ І-ІІ ст. с.Чижки Новоміської сільської ради