Виховна година на тему «Права свої знай – та про правила й обов язки свої не забувай»

Ти знаєш, що ти – людина?

Ти знаєш про це чи ні!

Усмішка твоя – єдина,

Очі твої – одні.

В. Симоненко

08.12.2017року у 3 класі ЗСШ 1-2ст. с. Чижки була проведена виховна година на тему «Права свої знай – та про правила й обов язки свої не забувай», присвячена Всеукраїнському тижню права.

Право, закони супроводжують людину упродовж життя. Щоб правильно користуватися своїми правилами і добре виконувати обов язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, необхідно знати закон. Учні 3 класу, ознайомившись з основними положеннями Концепції про права дитини, зрозуміли це!

Опрацьовуючи теоретичний матеріал учнів у той же час виконували і практичні завдання: розгадували кросворд, грали у гру «Так чи ні»,  виконували тест « Чи знаєш ти права та обов язки?»

Мудра Г.І. увагу дітей спрямувала не лише на їхні права, але і на їхні обов язки.

Підсумком виховної години був проведений казковий конкурс, у якому учні визначали, у кого із героїв були порушені права людини.