З днем знань !

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Довгоочікуване і хвилююче свято сьогодні у навчальних закладах нашої громади.  1 вересня — це початок нового навчального року, старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань.

У цей день хочеться привітати усіх учнів, їх батьків та учителів, побажати усім успішного навчального року. Бажаю залишатися усім здоровими та не втрачати оптимізму у навчанні.

Шкільні роки – це чудова і незабутня пора для кожної людини. Ким би не стали ви у своєму житті, сподіваюся, ви завжди тепло і вдячно будете згадувати нашу школу, вчителів і однокласників.

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Легкої праці у нелегкий карантинний час навчання.

Зі святом! З Днем знань!

З повагою голова Новоміської об’єднаної територіальної громади Петро КУЛЯС