Новоміська громада
Старосамбірський район, Львівська область

Педагогічний колектив

Список

педагогічних працівників  загальноосвітньої середньої школи І-ІІ ступенів с.Грушатичі

№   з/п

 

Прізвище,

Імя,

по батькові

стать

освіта

категорія

посада

Навч. заклад, який закінчив

Фах за дипломом

(спеціалізація)

 

 

 

заг.пед. стаж

Назва предмету

гуртка,виховат.

 

 

 

 
 
 

1.

Муляр Галина Степанівна

ж

В(3-4)

І

директор

ДПУ

Поч.класи,біологія,валеологія, осн.еколог

29

біологія

 

2.

Качмар Роман Патрович

ч

В(3-4)

І

вчитель

ДПУ

Фізика та організатор техн.творч.

21

Фізика,хімія, інформатика.

 

3.

Антох Андрій Васильович

ч

В(3-4)

І

вчитель

ДПУ

Математика

 

математика

 

4.

Стебельська Любов Іванівна

ж

В(3-4)

І

вчитель

ДПУ

Укр. мов. та літ.

45

Укр. мова та літ.

 

5.

Сташко Галина Петрівна

ж

В(3-4)

Вищ.

вчитель

ДПУ

Рос.мов та літ.

26

Світова літ.,христ етика.

 

6.

Купчак Леся Ярославівна

ж

В(3-4)

І

вчитель

ДПУ

Труд.навч., історія

26

Історія,труд навч., правознавство

 

7.

Макар Галина Миронівна

ж

В(1-2)

сп

вчитель

СПУ

Поч.класи

18

Поч.класи

 

8.

Дуда Ореста Михайлівна

ж

В(1-2)

сп

вчитель

СПУ

Вч.поч.класів

32

Поч.класи

 

9.

Вуйцік Надія Романівна

ж

В(3-4)

Вищ.

вчитель

ДПУ

Вч.поч.класів

24

Поч.класи

 

10.

Лопушанська Галина Миколаївна

ж

В(3-4)

Вищ.

вчитель

ЛПІ

Вч.поч.класів

27

Поч.класи

 

11.

Хутінський Василь Зіновійович

ч

В(3-4)

І

вчитель

ДПУ

Фізична культура і валеологія

20

Фіз. культ.,основи здоров я.

 

12.

Баран Наталія Володимирівн

ж

В(3-4)

Вищ.

вчитель

ЛНУ

Географія,осн.економіки, екологія.

16

Географія, природознавство.

 

13.

Рибак Михайло Степанович

ч

В(3-4

Вищ.

вчитель

ДПУ

Вч. музики

2

музика

 

14.

Лучинська Емілія Теодозіївна

ж

В(1-2)

І

      вчитель

СПУ

Образ.мист.,

худ. праця,

кер.гуртка декор.-ужитк. мист.

16

Обр. мист.

 

15.

Підганяк Мирослава  Ярославівна

ж

В(3-4

ІІ

вчитель

ДПУ

Англ.мов,

Нім.мова

Зарубіжн.літ.

 

Нім мова,англ.мова.

 

16.

Олійник Наталія Романівна

ж

В(3-4

Спец.

вчитель

ДПУ

Укр. мова та літ,заруб.літ.

 

Укр. мова та літ.

 

17.

Вуйцік Степан Михайлович

 

ч

В(3-4

Вищ.

вчитель

ДПУ

Фізична культура,трудове навч.

 

Керівник гуртка.

 

18.

Лопатовська Оксана Мирославівна

ж

В(3-4)

Спец.

вчитель

ДПУ

Укр. мова та літ,заруб.літ.

2

Відпустка по догляду за дитиною до 6-го віку

 

19.

Ситик Леся Ігорівна

ж

В(3-4)

Вищ.

вчитель

ДПУ

Трудове

 

Трудове навч.,

мистецтво.