Новоміська громада
Старосамбірський район, Львівська область

Педагогічний колектив

п/п

Прізвище, ім'я по батькові

Посада

1

Баціц  Мирослава   Михайлівна

Директор  школи , вчитель хімії

2

Полюга  Людмила  Василівна

Заступник  директора  НВР , вчитель географії

3

Гиз  Оксана  Ярославівна

Заступник  директора з ВР , вчитель хімії

4

Саврей  Галина  Богданівна

Вчитель математики

5

Макарець  Лідія  Іванівна

Вчитель української мови та літератури

6

Мисько  Любов  Володимирівна

Вчитель української мови та літератури

7

Ільчишин   Жанна  Миколаївна

Вчитель української мови та літератури , світової літератури 

8

Куляс  Олена  Володимирівна

Вчитель французької мови

9

Войтович  Олена  Тарасівна

Вчитель англійської мови

10

Лопушанська  Світлана Тарасівна

Вчитель англійської та німецької мов

11

Савка  Світлана  Володимирівна

Вчитель математики

12

Куляс  Петро  Петрович

Вчитель інформатики

13

Муляр  Оксана  Володимирівна

Вчитель інформатики

14

Демкович  Ганна  Юріївна

Вчитель фізики

15

Саврей  Іванна  Богданівна

Вчитель фізики , астрономії , математики

16

Комнатовська  Наталя Володимирівна

Вчитель історії та правознавства

17

Гуменчик  Наталя  Богданівна

Вчитель природознавства , біології , основ здоров'я та екології

18

Ситик  Леся  Ігорівна

Вчитель трудового навчання

19

Ситик  Володимир  Васильович

Вчитель фізкультури

20

Рибак  Михайло  Степанович

Вчитель музики , художньої культури та ЗВ

21

Лучинська Емілія Теодозіївна

Вчитель образотворчого мистецтва

22

Волошин  Леся  Богданівна

Вчитель християнської етики , основ здоров'я та математики

23

Мачишин  Тетяна  Михайлівна

Вчитель початкових класів

24

Гриц  Людмила  Володимирівна

Вчитель початкових класів

25

Кріль  Оксана  Володимирівна

Вчитель початкових класів

26

Качмар  Наталія  Тарасівна

Педагог – організатор

27

Цицик  Олена  Анатолівна

Практичний психолог , педагог – організатор , соціальний педагог

28

Романик  Ірина  Богданівна

Соціальний педагог

29

Терешко  Ганна  Ярославівна

Вчитель – логопед

30

Саган Оксана Ярославівна

Вихователь групи продовженого дня

31

Волошин Мар'яна Євгенівна

Вихователь групи продовженого дня

32

Гусак  Галина  Романівна

Вчитель , лаборант

33

Беднарчик  Ірина Михайлівна

Зав. Бібліотеки